PROTICHLÓROVÝ SPRCHOVÝ FILTR

Tento sprchový filtr sníží chlór ve Vaší vodě a zanechá vaši pokožku a vlasy hladké a vláčné. Kromě toho Vaše plíce také budou chráněny.

Použití pro teplou i studenou vodu. Velice snadná  a rychlá montáž bez nářadí. Vyměnitelná vložka. Sprchový filtr pro velice účinné odstranění chlóru, chloraminu, železa, arzenu, pachů a dalších složek.

Vložka tohoto filtru obsahuje speciální patentovanou bakteriostatickou filtrační hmotu KDF 55, která účinné odstraňuje chlor, těžké kovy, nepříjemný zápach.

VÝHODY A PARAMETRY

  • Kvalitní provedení
  • Napojení závit 1/2" vnější , 1/2" vnitřní
  • Životnost cca 30 000 litrů  - 1/2 roku -1 rok běžného používání.
  • Rozměry - 9cm (průměr) x 12 cm
  • Váha 640g

PROČ POUŽÍVAT

Sprchový filtr na sebe váže chlor, těžké kovy a další škodliviny ze sprchové vody. Teplá voda při koupání a sprchování otevírá póry na pokožce a umožní mnohem rychlejší absorpci chemikálií a velmi nebezpečného chlóru.

Lidé, kteří se často a dlouho sprchují, mohou být vystaveni nežádoucím účinkům inhalováním chloru přes trávicí trakt, nebo vstřebáváním pokožkou. Málokdo si uvědomí, že celá plocha lidské pokožky dýchá a je jakousi živou membránou, která má také vstřebávací schopnosti.

Když nepoužíváte sprchový filtr mnohem intenzivněji vdechujete nebezpečné výpary, které obsahují 15 až 20 krát vyšší koncentraci chloru a různých chemických látek, jako kdybyste tuto vodu vypili. Většina dalších chemikálií, obsažených ve vodě, může mít za následek vysoušení nebo i poškozování pokožky, na níž dochází k tvorbě ekzémů, lupů, lupénky atd. Proto je velmi žádoucí používat filtrační vložku na sprchu.

Pro cenovou ponuku (bez DPH)

K objednávce