PURE WATER 100

Jedná se v současnosti o nejdokonalejší technologii pro čištění vody, které lidstvo vynalezlo. Tato filtrace odstraňuje 85-99 % nečistot ve vodě, například takové škodlivé látky jako jsou dusičnany, dusitany, těžké kovy, sírany, chlór, amonné ionty, hormony, železo, mangan a jiné. Velmi dobře propouští molekuly vody a kyslíku. Výsledkem je ideální voda s vynikající chutí.

VÝHODY A PARAMETRY

  • Nadčasová technologie
  • Odstraňuje až 98% veškerých nečistot z vody (vč. bakterií a mikroorganismů)
  • Zásobník až na 8 litrů vyčištěné vody
  • Zajišťuje trvalý zdroj kvalitní vody
  • Kvalitní provedení, originální produkt, USA technologie, záruka 5 let
  • Rozměry (š x v x h): 420 x 480 x 180 (mm)

JAK TO FUNGUJE

Technologie filtrace vody – Membrána  s propustností 0,0005 mikrometru (0,5 nanometru) propouští pouze molekuly čisté vody a kyslíku. Špinavá voda s nečistotami, která nemůže projít přes membránu se splachuje do odpadu. Tři vstupní filtry poskytují předfiltraci vody (odstraňují mechanické nečistoty, chlór a jeho sloučeniny) a chrání membránu před předčasným znečištěním. Výkon tohoto filtračního systému je   10 litrů/hod. čisté vody. Tento výkon bohatě postačí pro zásobování vodou 4 až 5 členné rodiny.

Mineralizační patrona – obohacuje vodu o ionty minerálů (např. vápník, hořčík, sodík, draslík), vyrovnává PH vody a dodá vodě příjemnou chuť horského pramene. Hezký chromovaný kohoutek s keramickou vložkou se montuje na kuchyňskou linku vedle Vaší stávající baterie. V provedení Plus je montováno se speciální  třícestnou baterií. Tvrdost vody jako i ostatní příměsi tato úpravna odstraní, takže žádný vodní kámen na konvici a jiných přístrojích. Navíc dodáváme i s ionizací Bio Power Water, která upravuje paměť a energii vody jako by byla z horské studánky.

Pro cenovou ponuku (bez DPH)

K objednávce