WS – SODA SIPP POU

Tento výrobník sody slouží k výrobě chlazené sodové vody, chlazené filtrované vody. Soda Sipp POU umí i další nápoje, jako jsou třeba limonády nebo vína.

Tyto sodobary jsou vhodné pro středně velké provozy: kancelářské prostory typu openspace, gastronomické provozy, menzy, jídelny, depa, dílny atd. Sodobar Soda Sipp POU se vyznačuje vysokým chladícím výkonem, malou spotřebou elektrické energie a dostupnou cenou.

Jako výměník tepla zde pracuje ledová banka, která napomáhá především díky vyrobené zásobě ledu. Tato zásoba se v případě většího vytížení automatu na vodu ztenčuje a tím přístroj dosahuje vyšších výrobních výkonů.

Výdejník na vodu Soda Sipp POU je doplněn polykarbonátovými výdejními kohouty. Od tohoto sodobaru můžete očekávat vysokou kvalitu připravovaných nápojů a dlouholetou spolehlivost. Přístroj má kompletně nerezové tělo, které mu zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost i při hojném používání.

Filtrace je zajišťována speciálním vysokokapacitním filtrem, který pracuje na bázi aktivního uhlí. Kapacita tohoto filtru je 7 600 litrů. Soda Sipp POU je kvalitní a prověřený sodobar z USA.

Měsíční nájemné včetně kompletního servisu poskytneme na vyžádání na: objednavka@drinex.cz

34 590 Kč (bez DPH)

K objednávce